# TIME FOR SERVICE

Szwedzka motoryzacja na śląskiej ziemi. SAAB Born from jets.

01. zadanie

Zaprojektowanie od zera identyfikacji wizualnej dla pasjonata skandynawskiej motoryzacji. Poza samym logotypem istotnym również było obrandowanie całego warsztatu, tak aby z daleka był dobrze widoczny i rozpoznawalny. Najważniejszym jednak było przekazanie ducha marki oraz stworzenie szwedzkiego klimatu, na naszej śląskiej ziemi.

02. rozwiązanie

Nazwa organizacji to komunikat dręczący użytkowników samochodów marki SAAB od powstania elektronicznego komputera pokładowego. Idealnie wpisuje się w otoczenie warsztatowe oraz żartobliwie nawiązuje do głównej marki, jaką obsługuje Time for Service. Sygnet to fuzja przełożenia / trybu samochodowego wraz ze wskazówkami mającymi bezpośrednie odniesienie do nazwy.

03. wynik

Szwecja to poza łosiem oczywiście dwa przewodnie kolory: niebieski oraz soczysty żółty. Nie mogło więc zabraknąć tych dwóch wiodących barw, zarówno w znaku jak i całym warsztacie. Powstał również komplet piktogramów obrazujący dziedziny pracy Time for Service. Projekty gdzie możemy osobiście spotkać się z pasjonatami i pomóc im w sferze wizualnej – to wspaniałe doświadczenie.