05 // POZNAJ MONSTER MEDIA

Agencja reklamowa.

Kim jesteśmy

Nasz utalentowany zespół składa się ze zróżnicowanej mieszanki projektantów, programistów, ilustratorów, myślicieli i marzycieli, z których każdy dodaje świeżej perspektywy do każdego projektu. Łączymy naszą prawdziwą miłość do projektowania z naszym wytrwałym poświęceniem dla detali i rzemiosła. Nasza misja jest prosta — budowanie atrakcyjnych marek, które łączą.

OBSZAR DZIAŁANIA

Czym się zajmujemy

Ty przynosisz stek, my dodamy skwierczenie. Jesteśmy agencją strategii marki, specjalizującą się w tworzeniu skutecznych identyfikacji wizualnych poprzez projektowanie tożsamości, brand story i tworzenie stron internetowych.

CZYM SIĘ KIERUJEMY

Nasz kodeks

Jesteśmy pokorni

Jesteśmy dyskretni, życzliwi i doceniamy naszych klientów oraz możliwości, jakie dają nam do uprawiania naszego rzemiosła. W Monster Media jesteśmy na tyle pokorni, że dostrzegamy szanse na rozwój i opanowanie handlu. Nasza niesłabnąca ciekawość napędza nas do ciągłego poszukiwania nowych i lepszych rozwiązań, mając na uwadze opinie klientów, które pomagają nam dopracować nasze wyniki.

Jesteśmy uczciwi

Szczycimy się przejrzystością i uczciwością. Jednym z aspektów tego jest postawienie się w sytuacji naszych klientów podczas komunikowania się z otwartością i szacunkiem. Współpracujemy, aby odkryć potrzeby i pragnienia naszych klientów w ich planach marketingowych i z zadowoleniem przyjmujemy ich wkład, aby pomóc nam zbudować doskonały produkt.

Jesteśmy pasjonatami

Dobro to za mało. Staramy się być wielcy i tworzyć wyjątkową, innowacyjną i odważną pracę dla każdego klienta. Nasz entuzjazm i pasja są zaraźliwe, a apetyt na bycie najlepszym nigdy nie jest zaspokojony. Zespół Monster Media porusza się przez cały dzień ze wspólnym poczuciem artyzmu i perfekcji.

Jesteśmy elastyczni

Jesteśmy kreatywnymi rozwiązywaczami problemów, którzy są projektantami, programistami i marketerami. Każdy projekt jest wyjątkowy, co daje nam możliwość napinania kreatywnych mięśni i innowacyjnego poruszania się w celu opracowania optymalnych rozwiązań dla naszych klientów. W naszym szybko zmieniającym się świecie prognozujemy trendy, które utrzymują naszych klientów na szczycie konkurencji.

Jesteśmy zespołem czternastu projektantów, programistów, marketerów i myślicieli.

Zobacz wybrane realizacje

NASI KLIENCI I PARTNERZY